Radni odwiedzili Biblioteki Powiatu Bydgoskiego!
W dniu wczorajszym, tj. 8 maja br. z inicjatywy Starosty Bydgoskiego Piotra Kozłowskiego z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek Radni Powiatu Bydgoskiego odwiedzili Biblioteki działające na terenie naszego powiatu. Jeszcze raz składamy podziękowania za pracę wszystkich Bibliotekarzy na rzecz rozwoju kultury i edukacji. Niech Wasza pasja i oddanie przynoszą dalsze sukcesy i satysfakcję!
W imieniu Starosty Bydgoskiego i władz powiatu wręczone zostały kwiaty oraz życzenia:
- Gminną Bibliotekę Publiczną w Osielsku mieli zaszczyt odwiedzić Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski wraz z Wójtem Gminy Osielsko Januszem Jedlińskim.
- Gminną Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Chełmińskiej zaszczycili swoją obecnością Wicestarosta Zbigniew Łuczak wraz z Radną Mariolą Górecką.
- W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koronowie złożyli wizytę Radni Sławomir Przybyłek i Zenon Rydelski.
- Bibliotekę Publiczną w Białych Błotach odwiedziła Radna Katarzyna Kirstein-Piotrowska.
- Do Gminnej Biblioteki Publicznej w Dobrczu przybył Radny Arkadiusz Słysz.
- W Gminnej Bibliotece Publicznej w Nowej Wsi Wielkiej i Bibliotece Publicznej w Solcu Kujawskim wraz z życzeniami zjawił się Radny Romuald Góralczyk.
- W Gminnej Bibliotece Publicznej w Sicienku zagościła Radna Anna Cetnarowska.
Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie z Państwem świętować tak wyjątkowy dzień!






