Zakończenie roku szkolnego 2023/2024
Nauka jest jak niezmierne morze. Im więcej jej pijesz, tym bardziej jesteś spragniony. Stefan Żeromski
21 czerwca br. w szkołach Powiatu Bydgoskiego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Koniec roku szkolnego to czas podsumowań, refleksji oraz radości z osiągnięć i postępów.
W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele Powiatu Bydgoskiego.
- W Liceum Ogólnokształcącym im. Leona Wyczółkowskiego w Koronowie Powiat reprezentowali: Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski wraz z Radnym Rady Powiatu Bydgoskiego Zenonem Rydelskim.
- Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski gościł w Zespole Szkół Zawodowych im. gen. Stanisława Maczka w Koronowie.
- Sekretarz Powiatu Bydgoskiego Karol Czerkawski udał się do Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie.
- Radni Rady Powiatu Iwona Lichocka oraz Roman Guździoł uczestniczyli w uroczystych obchodach w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim.
- Wicestarosta Bydgoski Zbigniew Łuczak oraz Radna Mariola Górecka brali udział w zakończeniu roku szkolnego w Zespole Szkół w Czarżu.
Dziękujemy za możliwość uczestnictwa w tak ważnym dniu oraz życzymy wszystkim uczniom spokojnych i bezpiecznych wakacji.
Relacja fotograficzna z wydarzeń na terenie Powiatu Bydgoskiego: relacja