Logo Powiatu Bydgoskiego

Wspólnie o bezpieczeństwie miasta i powiatu!

Dzisiaj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się pierwsze w tym roku posiedzenie wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku, działającej na rzecz Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego. Obradom przewodniczyli Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski oraz Prezydent Miasta Bydgoszczy Rafał Bruski.  Powiat Bydgoski reprezentował również Radny Roman Guździoł.

Podczas spotkania omówiono szereg zagadnień związanych z bezpieczeństwem i porządkiem publicznym, w tym m.in. kwestie dotyczące funkcjonowania służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo, podsumowanie ich działalności w minionym roku, a także aktualne zagrożenia i wyzwania stojące przed miastem i powiatem. Poruszono również tematy dotyczące dalszych działań na rzecz wzmacniania bezpieczeństwa mieszkańców.

DSC_2502 DSC_2518 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności