Logo Powiatu Bydgoskiego

Spotkanie z wójtami i burmistrzami w Starostwie Powiatowym

Dzisiaj w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy odbyło się kolejne cykliczne spotkanie z wójtami i burmistrzami z terenu powiatu bydgoskiego.

Rozmawiano o kluczowych sprawach bieżących, które dotyczą lokalnych samorządów.

Takie spotkania to przestrzeń do wymiany doświadczeń, wspólnego planowania działań i budowania spójnej strategii rozwoju całego regionu.

FOTORELACJA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności