Logo Powiatu Bydgoskiego

Otwarcie nowej siedziby GOK w Osielsku!

Miniona niedziela była wyjątkowym dniem dla mieszkańców Gminy Osielsko - oficjalnie otwarto nową siedzibę Gminnego Ośrodka Kultury w Osielsku. W uroczystym otwarciu uczestniczył Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski, wspólnie z mieszkańcami świętując otwarcie nowej przestrzeni kulturalnej w powiecie bydgoskim.


Nowy budynek Gminny Ośrodek Kultury w Osielsku będzie miejscem, w którym każdy znajdzie coś dla siebie: koncerty, spektakle, warsztaty artystyczne, spotkania autorskie i inicjatywy społeczne. To także przestrzeń integrująca pokolenia, sprzyjająca rozwijaniu talentów i kreatywności mieszkańców. Cieszymy się, że nowa siedziba GOK już służy mieszkańcom! Życzymy wielu inspirujących wydarzeń, pięknych spotkań i do zobaczenia w jej progach!

636796753_1493776679415831_1272019193615005209_n 636246209_122270236472219639_2262663417208163267_n 

 


Fot. Gmina Osielsko

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności