Logo Powiatu Bydgoskiego

Otwarcie I Gminnego Żłobka w Gminie Osielsko

W środę 29 kwietnia odbyło się wielkie otwarcie Pierwszego Gminnego Żłobka w Gminie Osielsko. Ta inwestycja jest szczególnie ważna i potrzebna dla rodzin z dziećmi. W tym wyjątkowym, ważnym dla Gminy Osielsko                i Powiatu Bydgoskiego wydarzeniu uczestniczyli Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski wraz z Radnym Arkadiuszem Słyszem.

Żłobek powstał z myślą o najmłodszych i ich rodzicach. Codzienność dzieci będzie wypełniać: wspólna zabawa, radość z małych odkryć oraz pierwsze przyjaźnie. 

Pragniemy skierować słowa uznania dla Wójta Gminy Osielsko- Pana Janusza Jedlińskiego za tę ważną i potrzebną inwestycję, która ma ogromne znaczenie dla kolejnych pokoleń i będzie służyć mieszkańcom przez długie lata.

 

osielsko_2 

 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności