Logo Powiatu Bydgoskiego

Posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego

Wczoraj w siedzibie Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy odbyło się posiedzenie wspólnej Komisji Bezpieczeństwa i Porządku dla Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego. Było to ostatnie spotkanie Komisji w obecnej kadencji. Obrady prowadzili: Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski wraz z Prezydentem Miasta Bydgoszczy Rafałem Bruskim.

Podczas posiedzenia poruszono następując tematy:

  • Informacja z realizacji zadań Inspekcji Weterynaryjnej na obszarze Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego,
  • Informacja o stanie bezpieczeństwa sanitarnego Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego w roku 2024,
  • Informacja Prokuratury Rejonowej Bydgoszcz-Południe i Bydgoszcz-Północ o stanie przestępczości i jej zwalczaniu w 2024 roku,
  • System pracy lekarzy uczestniczących w czynnościach na miejscu pracy ze skutkiem śmiertelnym,
  • Ocena stanu przygotowań do działań „Bezpieczne wakacje” na terenie Miasta Bydgoszczy oraz Powiatu Bydgoskiego z uwzględnieniem obszarów wodnych i miejsca zbiorowego wypoczynku.

Powiat Bydgoski reprezentowali również Radni Piotr Jagielski oraz Roman Guździoł.

Na zakończenie Starosta Piotr Kozłowski podziękował wszystkim członkom za ich zaangażowanie i współpracę, podkreślając, jak ważna jest wspólna praca na rzecz bezpieczeństwa lokalnych społeczności.

FOTORELACJA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności