Logo Powiatu Bydgoskiego

65 lat Szkoły Podstawowej w Kozielcu!  

Dziś świętowaliśmy piękny jubileusz – 65-lecie Szkoły Podstawowej im. Ligi Kobiet Polskich w Kozielcu. Była to świetna okazja, by spotkać się z uczniami, nauczycielami, absolwentami i mieszkańcami.

W wydarzeniu wziął udział również Starosta Bydgoski Piotr Kozłowski, który złożył gratulacje społeczności szkolnej i podkreślił, jak ważne są lokalne szkoły w budowaniu silnych, zaangażowanych społeczności.  

Były wspomnienia, występy, kwiaty i ogrom pozytywnych emocji. Dziękujemy za zaproszenie – to był naprawdę wyjątkowy dzień!

FOTORELACJA

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności