Dziś jest piątek 03 lutego 2023 r. Godzina 00:43 Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Badanie Opinii Mieszkańców Metropolii Bydgoszcz

Biuro ZIT jest na końcowym etapie opracowywania Strategii ZIT BydOF. Uzupełnieniem prac nad Strategią są badania jakościowe (opinie oraz potrzeby mieszkańców i kluczowych interesariuszy MOF), które są elementem diagnozy. Wobec powyższego przygotowano krótką ankietę, w której mogą Państwo przedstawić swoje opinie i oczekiwania odnoście Państwa gminy oraz całego obszaru Metropolii Bydgoszcz.