Dziś jest piątek 03 lutego 2023 r. Godzina 02:42 Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Aktualności

Regionalny Program Operacyjny Województwa Kujawsko-Pomorskiego ponownie wspiera rozwój Zespołu Szkół Agro-Ekonomicznych w Karolewie

Z przyjemnością informujemy, że wniosek o dofinansowanie projektu „Remont i adaptacja sal dydaktycznych do praktycznej nauki zawodów rolniczych w ZSAE w Karolewie”, przygotowany przez Wydział Rozwoju i Funduszy Europejskich Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, uzyskał dofinansowanie.