Dziś jest piątek 03 lutego 2023 r. Godzina 01:32 Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Komunikat z Mistrzostw Powiatu w mini koszykówce dziewcząt

Sprawozdanie z Mistrzostw Powiatu w Mini Koszykówkę dziewcząt 04.03.2014 r. – zawody rozgrywane były w hali widowiskowo-sportowej przy ulicy Wąskotorowej 4 w Koronowie.

Otwarcie przez Macieja Makowskiego dyrektora  MGOSiR w Koronowie i Kazimierę Oczkowską prezesa UKS „Walter” przy Szkole Podstawowej nr 2 w Koronowie -  organizatora Mistrzostw.

1. Ekipy: Brzoza, Dąbrowa Chełmińska, Osielsko ,Koronowo, Solec Kujawski.
  2. Wysokość kosza: 2,60 m
  3. Gra: 4x5 min (dogrywka – w przypadku remisu 2 min)
  4. System rozgrywek:  „każdy z każdym”
  5. Przebieg rywalizacji:

-  rozpoczęcie 9.30

-  trójka sędziów z K-P ZKosz : Sylwia Żbikowska, Krzysztof Napierała, Kamil Szulc

- obsługa medyczna: pielęgniarka  dyplomowana Illona Pubanc

-  rywalizacja „fair play”

- losowanie numerów przez kapitanów drużyn

Więcej informacji oraz wyniki tutaj

Źródło:

K.O.