Dziś jest czwartek 23 marca 2023 r. Godzina 13:06 Imieniny Feliksa, Konrada, Zbysławy

Jubileusz X-lecia działalności Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki - Filia w Koronowie

W dniu 9 marca br. w Synagodze w Koronowie odbyło się uroczyste spotkanie z okazji X-lecia działalności UTW WSG - Filia w Koronowie. Była to okazja dla wszystkich zaproszonych gości i studentów Uniwersytetu, aby podsumować to, co do tej pory zrealizowano, złożyć podziękowania za ogrom włożonej pracy, ale przede wszystkim radośnie poświętować. W wydarzeniu wzięli udział m.in. Przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy Rektor prof. dr Marek Chamot , Prezydent prof. dr Krzysztof Sikora, Przedstawiciele Powiatu Bydgoskiego na czele ze Starostą Bydgoskim Wojciechem Porzychem wraz z Radnym Rady Powiatu Bydgoskiego Zenonem Rydelskim, Dyrektorem Wydziału Promocji Kultury i Sportu Andrzejem Kubiakiem. Obecni byli także Zastępca Burmistrza Koronowo Piotr Kazimierski, a także Włodzimierz Domek.

- „Zarządowi, Słuchaczom i wszystkim osobom skupionym wokół UTW pragnę złożyć serdeczne gratulacje za dotychczasową działalność na rzecz aktywizacji seniorów z terenu powiatu bydgoskiego. Życzę, aby Uniwersytet Trzeciego Wieku był stałym punktem integracji i rozwoju seniorów, stale przybywającej liczby słuchaczy oraz wielu równie owocnych, kolejnych lat działalności” – powiedział Starosta Bydgoski Wojciech Porzych wręczając podziękowanie na ręce Pani Krystynie Tułodzieckiej-Szrajder.

Więcej zdjęć w galerii:

Data dodania 10 marca 2023