Dziś jest piątek 03 lutego 2023 r. Godzina 01:26 Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Do czego są zdolne projekty międzynarodowe? - zaproszenie na spotkanie

Kujawsko – Pomorskie Samorządowe Stowarzyszenie Europa Kujaw i Pomorza wraz z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Toruńską Agencją Rozwoju Regionalnego oraz Urzędem Miasta Bydgoszczy serdecznie zapraszają na konferencję „Do czego są zdolne projekty międzynarodowe? Przykłady dobrych praktyk z województwa kujawsko-pomorskiego”. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną realizowane w ramach programów INTERREG projekty międzynarodowe oraz ich planowane rezultaty, a także informacja o aktualnych naborach. Uczestnicy dowiedzą się też w jaki sposób między innymi sieć Enterprise Europe Network wspiera sektor małych i średnich przedsiębiorstw w działaniach międzynarodowych, a także o realizacji projektów, współpracy pomiędzy partnerami oraz wdrażaniu i promocji rezultatów.

Spotkanie odbędzie się 14 lutego w Centrum Nauki i Kultury Młyny Rothera przy ul. Mennica 20 w Bydgoszczy.

Link do rejestracji: https://forms.gle/Mq7fhKhVjEbzF4CC8

Rejestracja trwa do 7 lutego, do godz. 12.00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja skierowana jest przede wszystkim do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, jednostek im podległych, przedstawicieli sektora MŚP oraz organizacji pozarządowych.

Stowarzyszenie zapewni parking dla uczestników spotkania w pobliżu Młynów Rothera.

PROGRAM,pdf

Data dodania 18 stycznia 2023