Dziś jest piątek 03 lutego 2023 r. Godzina 00:36 Imieniny Błażeja, Joanny, Telimeny

Ostrzeżenie meteorologiczne opady marznące 19-20.12.2022 r.

Na podstawie informacji otrzymanej z Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega:

Zjawisko: Opady marznące/1

Stopień zagrożenia: 1

Obszar:  Dotyczy powiatów: wszystkie powiaty.

Czas obowiązywania: od godz. 18:00 dnia 19.12.2022 do godz. 04:00 dnia 20.12.2022

Przebieg: Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu, powodujące gołoledź.

Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 90 %

Uwagi: Brak

Źródło informacji:  Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni. Ostrzeżenie zbiorczo nr 178.

Data dodania 19 grudnia 2022