Dziś jest środa 20 marca 2019 r. Godzina 20:18 Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Koronowie

Miejsce Hala MGOSIR

Godzina 12:00

Organizator Urząd Miejski Koronowo

Kategoria Inne

13 stycznia 2019 roku, już po raz 27., zagra w całej Polsce i za jej granicami Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.

Do tej pory gmina Koronowo zebrała już ponad milion złotych, które trafiły do Fundacji WOŚP.

Również w tym roku Miejsko-Gminny Sztab WOŚP przy Miejskiej Bibliotece Publicznej w Koronowie, organizuje tego dnia muzyczno-rodzinną imprezę, podczas której zbierane będą datki na rzecz podopiecznych Fundacji. W tym roku odbywa się ona pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych".

Data dodania 09 stycznia 2019