Dziś jest środa 20 marca 2019 r. Godzina 20:19 Imieniny Joachima, Kiry, Maurycego

Miejsce Hala sportowa w Dobrczu

Godzina 16:30

Organizator Gmina Dobrcz

Kategoria Inne

Jak co roku na początku stycznia Gmina Dobrcz włącza się we wspólne granie z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Szef Sztabu WOŚP w Dobrczu Wiesław Raczkowski zaprasza w najbliższą niedzielę - 13 stycznia br. do hali sportowej mieszczącej się przy Szkole Podstawowej w Dobrczu, aby wspólnie świętować 27 FINAŁ WOŚP. Ponadto na ulice gminy wyruszy 48 wolontariuszy z serduszkami oraz puszkami.

Data dodania 09 stycznia 2019