Dziś jest wtorek 25 czerwca 2019 r. Godzina 09:40 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

Zapowiedź Rajdu Rowerowego 4 gmin

Miejsce Szczegóły plakat*

Organizator Szczegóły plakat*

Kategoria Sport

Serdecznie zapraszamy na Rajd Rowerowy „Kolumb". Rajd jest dla każdego bez względu na wiek i kondycję. W wydarzeniu będą uczestniczyć rowerzyści z czterech gmin: Koronowo, Mrocza, Nakło n/Notecią i Sicienko.
23 czerwca o godz. 8.30 jednocześnie wyruszymy z: Wojnowa, Suchar, Krukówka i Gogolinka, aby spotkać się przed kościołem w Wierzchucinku (możliwość uczestnictwa we Mszy św.).

W programie m.in. gra terenowa dla dzieci i młodzieży, pamiątkowy gadżet, kiełbaska, słodycze oraz mnóstwo dobrej zabawy. W roku ubiegłym w rajdzie uczestniczyło około 200 osób.
Udział w rajdzie jest dla wszystkich BEZPŁATNY.

Data dodania 10 czerwca 2019