Przejdź do treści

Powiat Bydgoski

Menu

Imieniny

Dziś jest niedziela 02 października 2022 r. Godzina 05:44 Imieniny Racheli, Sławy, Teofila

POMOC PRAWNA

Prezydent RP podpisał ustawę z dnia 12 marca 2022 r. o pomocy obywatelom Ukrainy w związku z konfliktem zbrojnym na terytorium tego państwa. Więcej informacji kliknij TUTAJ

- Kujawsko-Pomorski Dom Ukraiński (język ukraiński)
- tel. +48 792 588 810 lub +48 667 467 150 mail: biuro@kpdu.pl

- Fundacja EMIC (język ukraiński) - www.emic.com.pl , tel. +48 507 412 653 w godz. 8-16, tel. +48 506 681 307 w godz. 15-21

Dane kontaktowe do adwokatów z Izby Bydgoskiej pozostających w gotowości do świadczenia nieodpłatnej pomocy prawnej na rzecz obywateli Ukrainy:
Adw. Michał Bukowiński – tel. 608 553 337; e-mail: mbukowinski@op.pl
Adw. Katarzyna Kulik-Frasz – tel. 609 768 739, e-mail: adw.kulikfrasz@gmail.com
Adw. Aleksander Domek – rel. 794 326 888, e-mail: adwokat.domek@gmail.com
Adw. Zofia Bittner-Wirwicka – tel. 668 300 037, e-mail: bittner.zofia@wp.pl
Adw. Ewa Czerska – tel. 604 181 020, e-mail: ewa.czerska@adwokatura.pl
Ada. Izabela Kosierb – tel. 692 934 321, e-mail: kontakt@izabelakosierb.pl
Adw. Paweł Szatkowski – tel. 509 199 613, e-mail: pszatkowski@sziw.pl
Adw. Jarosław Wyrębski - tel. 605 268 431, e-mail: j.wyrebski@adwokat-adwokat.pl
Adw. Karolina Wilamowska – tel. 796 982 424, e-mail: karolina.wilamowska@wasp.com.pl
Adw. Piotr Starzyński - tel. 604 648 937, e-mail: adwokatpiotrstarzynski@gmail.com
Adw. Mariola Wach - tel. 601 449 958, e-mail: wach.mariola@gmail.com
Adw. Jakub Jaworski - tel. 510 258 232, e-mail: kancelaria@jaworskiadwokat.pl
Adw. Krzysztof Kruk - tel. 506 975 747
Adw. Anna Burduk-Luty - tel. 602 745 423, e-mail: aburduk@wp.pl
Adw. Paulina Bielska-Siudzińska - tel. 660 549 879, e-mail: adw.paulinabielska@gmail.com
Adw. Agnieszka Szydłowska - tel. 602 283 256, e-mail: kancelaria@adwokat-szydlowska.pl
Apl. adw. Magdalna Majkowska - tel. 501 316 852, e-mail: majkowskam.magdalena@gmail.com
Adw. Paulina Chałupnik - tel. 663 648 873, e-mail: paulinachalupnik@wp.pl
Adw. Piotr Skoczykłoda - tel. 507 555 278, e-mail: piotr@skoczykloda.pl
Adw. Alicja Kempa - tel. 503 126 941, e-mail: kancelaria@adwokatalicjakpa.pl
Adw. Joanna Wawrzyniak - tel. 695 243 952, e-mail: joanna@adwokatbernat.pl
Adw. Beata Lorkowska - tel. 501 098 759, e-mail: beatalork@wp.pl
Adw. Monika Woźniak-Sutowska – tel. 537 022 515, e-mai; adwokat@adwokatchojnice.pl
Adw. Monika Ewert - tel. 502-703-544, e-mail: monika@ewert.pl
Adw. Marek Ewert - tel. 502-145-041, e-mail: marek@ewert.pl
Apl. adw. Aleksandra Baranowska - tel. 782 584 056, e-mail: olabaranowska3@gmail.com
Apl. adw. Krzysztof Tkaczuk - tel. 513 377 449, e-mail: krzysztoftkaczuk1@gmail.com
Apl. adw. Julia Rogowska - e-mail: j.rogowska@onet.pl
Apl. adw. Grzegorz Żołnowski - e-mail: grzegorz@zolnowski.org
Apl. adw. Krzysztof Niespodziński - tel. 698 097 977, e-mail: krzysztofniespodzinski@gmail.com


Brak artykułów

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij