Dziś jest sobota 08 sierpnia 2020 r. Godzina 16:39 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Zmiany w ewidencji klubów sportowych

Klub sportowy wpisany do ewidencji, w terminie 14 dni od dnia zmiany danych:
1)nazwy, siedziby oraz adresu klubu sportowego;
2)imion, nazwisk i funkcji osób wchodzących w skład zarządu i organu kontroli wewnętrznej;
3)informacji o statucie: daty jego uchwalenia, daty zmiany statutu;
4)danych osób upoważnionych do zaciągania zobowiązań majątkowych;
5)celu działania;
6)terenu działania;
składa wniosek do Starosty Bydgoskiego o dokonanie zmian w ewidencji.

Do wniosku należy dołączyć:
1. dowód uiszczenia opłaty skarbowej w kwocie 10 zł z tytułu wydanej decyzji w sprawie zmian w ewidencji klubów sportowych;
2. listę obecności na zebraniu;
3. protokół z zebrania wraz z podjętymi uchwałami:

MIEJSCE ZŁOŻENIA DOKUMENTÓW
Wniosek o zmiany w ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszeń, których statuty nie przewidują prowadzenia działalności gospodarczej wraz z wymaganymi załącznikami należy złożyć w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy, ul. Konarskiego 1-3, 85-066 Bydgoszcz, IV piętro, pokój nr 448 lub dostarczyć za pośrednictwem operatora pocztowego lub firmy kurierskiej.

Sprawy związane w wpisem zmian w ewidencji klubów sportowych prowadzi Wydział Promocji, Kultury i Sportu. Szczegółowe  informacje można uzyskać pod nr telefonu 52 58 35 440, w godzinach pracy urzędu.

OPŁATY
Wpis do ewidencji podlega opłacie skarbowej w wysokości 10 zł z tytułu wydanej decyzji w sprawie zmian w ewidencji klubów sportowych działających w formie stowarzyszenia, których statut nie przewiduje prowadzenia działalności gospodarczej  prowadzonej przez Starostę Bydgoskiego - na podstawie Ustawy z dnia 16 listopada 2006 r. o opłacie skarbowej (Dz.U. z 2019 poz. 1000 z późn. zm.) - załącznik do Ustawy  - tab. cz. I kol. 2 pkt 53.

Wpłaty opłaty skarbowej dokonuje się na konto:

Wydział Podatków i Opłat Lokalnych, Urząd Miasta Bydgoszczy
nr rachunku bankowego: 52 1240 6960 3892 1000 0000 0000