Dziś jest poniedziałek 23 września 2019 r. Godzina 15:50 Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania ,,Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg ...

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Nowa ścieżka w powiecie

W zeszłym tygodniu w Urzędzie Marszałkowskim w Toruniu podpisano umowę pn. Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania „Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg 1525C, 1526C i 244”.

Informacje o projekcie

Projekt ,,Rozbudowa ciągu dróg powiatowych nr 1525C i 1526C polegająca na budowie ścieżki rowerowej na odcinku od Samociążka do Bożenkowa w ramach zadania ,,Budowa ścieżki rowerowej wzdłuż dróg 1525C, 1526C i 244’’