Dziś jest środa 17 lipca 2019 r. Godzina 14:44 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

PRDPP III kadencji 2016-2019

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Mamy Radę III kadencji!

Zarząd Powiatu Bydgoskiego powołał Powiatową Radę Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego kadencji 2016 – 2019 w osobach: 1.   Adam Brzozowski – Przedstawiciel Związku Harcerstwa Polskiego Komenda Hufca Solec Kujawski, 2.    Jolanta Diering – Przedstawiciel Stowarzyszenia Lepszy Prądocin, 3.    Anna Jakubczak – Przedstawiciel Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Wsi Kozielec  i Okolic, 4.    Zbigniew Karnas – Przedstawiciel Uczniowskiego Klubu Sportowego Czapla, 5.    Beata Niedziela – Przedstawiciel Stowarzyszenia Zakole Kreatywności Nasze Czemlewo, 6.    Andrzej Probant – Przedstawiciel Koronowskiego Stowarzyszenia Rozwoju Turystyki Szczęśliwa Dolina, 7.    Romuald Góralczyk – Przedstawiciel Zarząd Powiatu Bydgoskiego, 8.    Andrzej Kubiak – Przedstawiciel Zarząd Powiatu Bydgoskiego, 9.    Małgorzata Kaźmierczak – Przedstawiciel Rady Powiatu Bydgoskiego, 10.  Maciej Makowski – Przedstawiciel Rady Powiatu Bydgoskiego.

TRYB RADY POŻYTKU - KONSULTACJE

Zarząd Powiatu Bydgoskiego kieruje do konsultacji  Tryb powoływania członków oraz organizacji  i tryb działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku  Publicznego Powiatu Bydgoskiego ,  który stanowi załącznik do uchwały.

NABÓR KANDYDATÓW DO PRDPP

Na podstawie § 3 ust.   2 Uchwały Nr 127/XII/11 R ady Powiatu Bydgoskiego z   dnia 24 listopada 2011 r. w sprawie określenia trybu powoływania członków, organizacji, trybu działania Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego oraz określenia regulaminu jej działania, informuje się o możliwości zgłaszania kandydatur   do Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego (PRDPP)