Dziś jest czwartek 21 listopada 2019 r. Godzina 02:33 Imieniny Janusza, Marii, Reginy

Przewodnik po szlakach turystycznych powiatu bydgoskiego

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

"Przewodnik po szlakach turystycznych powiatu bydgoskiego" to zwarta publikacja, skupiająca się na najatrakcyjniejszych zakątkach powiatu oraz przedstawiająca możliwości do ich dotarcia każdą drogą - zarówno rowerową, jak i wodną czy pieszą.

Publikacja do pobrania po kliknięciu w obrazek poniżej:

"Przewodnik po szlakach turystycznych powiatu bydgoskiego"

Brak artykułów