Dziś jest środa 03 czerwca 2020 r. Godzina 20:37 Imieniny Anatola, Leszka, Tamary

Rozwijanie turystyki i rekreacji na obszarze objętym LSR, poprzez wydanie książki kucharskiej pt. "Swojskie Specjały Powiatu Bydgoskiego"

Książka kucharska pt. "Swojskie specjały powiatu bydgoskiego"

Powiat Bydgoski podpisał z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego umowę na dofinansowanie operacji Rozwijanie turystyki i rekreacji na obszarze objętym LSR, poprzez wydanie książki kucharskiej pt.  "Swojskie specjały powiatu bydgoskiego". Efektem jej realizacji będzie książka kucharska zawierająca lokalne przepisy kulinarne.