Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 06:25 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Rozwijanie turystyki i rekreacji na obszarze objętym LSR, poprzez wydanie książki kucharskiej pt. "Swojskie Specjały Powiatu Bydgoskiego"

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Książka kucharska pt. "Swojskie specjały powiatu bydgoskiego"

Powiat Bydgoski podpisał z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego umowę na dofinansowanie operacji Rozwijanie turystyki i rekreacji na obszarze objętym LSR, poprzez wydanie książki kucharskiej pt.  "Swojskie specjały powiatu bydgoskiego". Efektem jej realizacji będzie książka kucharska zawierająca lokalne przepisy kulinarne.