Dziś jest czwartek 22 sierpnia 2019 r. Godzina 06:36 Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Wydanie przewodnika po szlakach rowerowych powiatu bydgoskiego

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Przewodnik po szlakach rowerowych powiatu bydgoskiego

Powiat Bydgoski podpisał z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego umowę na dofinansowanie operacji „Wydanie przewodnika po szlakach rowerowych powiatu bydgoskiego”.  Efektem realizacji projektu będzie wydanie publikacji pt. „Przewodnik po szlakach rowerowych powiatu bydgoskiego”. Publikacja będzie kompendium wiedzy na temat istniejących w Powiecie ścieżek rowerowych oraz aktywnego wypoczynku na rowerze.