Dziś jest niedziela 24 października 2021 r. Godzina 13:57 Imieniny Arety, Marty, Marcina

Aktualności

Nowe zasady udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie przy zabytkach w Powiecie Bydgoskim!

Rada Powiatu Bydgoskiego w dniu 23 czerwca br.  Uchwałą nr 206/XX/21 przyjęła nowe zasady oraz tryb udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, znajdujących się na obszarze Powiatu Bydgoskiego .

SYNGENTA KORONOWO CHALLENGE 2017

W tym roku Gmina Koronowo, wraz z firmą Syngenta, po raz drugi zaprasza wszystkich miłośników kolarstwa górskiego do udziału w maratonie rowerowym „Syngenta Koronowo Challenge" edycja 2017, który odbędzie się 22 kwietnia w Koronowie.

Konkurs pieczątkowy

Zwiedzaj, zbieraj pieczątki i zdobywaj nagrody! Zapraszamy do podroży i poznawania Pomorza i Kujaw z Paszportem Turystycznym. Proponujemy w tym roku bliższe spotkania z regionami naszego województwa. Każdy z ośmiu regionów ma niepowtarzalny wzór pieczątki, a w każdym z nich jest kilka wyznaczonych punktów, gdzie taką pieczątkę można przybić w paszporcie. Swoje pieczątki mają także Bydgoszcz i Toruń. Adresy oraz godziny dostępności punktów pieczątkowych znajdują się w zakładce Miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać minimum cztery różne pieczątki.