Dziś jest piątek 22 marca 2019 r. Godzina 19:47 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Bydgoski Informator Turystyczny

Już w dniach 15-17.06.2018 Klub Krajoznawczy oraz Koło Przewodników Turystycznych RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy przy współpracy z Regionalną Pracownią Krajoznawczą w Bydgoszczy zapraszają wszystkich na „24 Wyprawę Krajoznawczą po Suwalskim Parku Krajobrazowym”.

SYNGENTA KORONOWO CHALLENGE 2017

W tym roku Gmina Koronowo, wraz z firmą Syngenta, po raz drugi zaprasza wszystkich miłośników kolarstwa górskiego do udziału w maratonie rowerowym „Syngenta Koronowo Challenge" edycja 2017, który odbędzie się 22 kwietnia w Koronowie.

Konkurs pieczątkowy

Zwiedzaj, zbieraj pieczątki i zdobywaj nagrody! Zapraszamy do podroży i poznawania Pomorza i Kujaw z Paszportem Turystycznym. Proponujemy w tym roku bliższe spotkania z regionami naszego województwa. Każdy z ośmiu regionów ma niepowtarzalny wzór pieczątki, a w każdym z nich jest kilka wyznaczonych punktów, gdzie taką pieczątkę można przybić w paszporcie. Swoje pieczątki mają także Bydgoszcz i Toruń. Adresy oraz godziny dostępności punktów pieczątkowych znajdują się w zakładce Miejsca. Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać minimum cztery różne pieczątki.