Dziś jest poniedziałek 23 września 2019 r. Godzina 15:10 Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Turystyczny Puchar Polski za nami!

Ludowy Klub Turystyczny „Wyczół” Gościeradz na zlecenie Głównej Komisji Sportu Popularnego i Turystyki PZM Warszawa był organizatorem w dniu 13 września 2014 roku - XVIII Ogólnopolskiego Rajdu Ekologicznego pn. Ekologicznie w Borach Tucholskich i nad Zalewem Koronowskim”, który stanowił równocześnie XI rundę Turystycznego Pucharu Polski PZM.

Bydgoski Informator Turystyczny nr 479

W sobotę dnia 06.09.2014 Koło Przewodników Turystycznych RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy zaprasza wszystkich chętnych na kolejny "Spacer po Bydgoszczy – Szlakiem Carla Meyera". W programie spaceru budynki użyteczności publicznej i przemysłowe zaprojektowane lub nadzorowane przez Carla Meyera. Spotykamy się o godz. 10:00 na placu przy Zespole Szkół Mechanicznych na ul. Św. Trójcy. Dodatkowo możliwość zwidzenia Muzeum Wodociągów (Wieża Wodna).

Zdobądź certyfikat turystyczny!

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Nagroda jest przyznawana za najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne turystom produkty turystyczne w danym roku. Certyfikaty są paszportem otwierającym dostęp do działań promocyjnych i marketingowych w kraju i za granicą. Zgłoszenia regionalne do 24 sierpnia.

Zapraszamy na IV Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza przedstawicieli środowisk angażujących się w rozwój turystyki wiejskiej do wzięcia udziału w IV Kujawsko-Pomorskim Forum Turystyki Wiejskiej, realizowanym we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną przy współfinansowaniu ze środków Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Bydgoski Informator Turystyczny nr 475

W sobotę dnia 02.08.2014 Bydgoski Klub Turystyki Rowerowej "Gryf" RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy zaprasza na rajd do Pieczysk. Trasa: Bydgoszcz – Maksymilianowo – Nowy Mostek Pieczyska – Bydgoszcz - ok. 60 km. Zbiórka chętnych o 9:00 przy pętli tramwajowej Las Gdański w Myślęcinku. Zabrać ze sobą prowiant i sprzęt kąpielowy.