Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 07:38 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Zdobądź certyfikat turystyczny!

Kujawsko-Pomorska Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w XII edycji konkursu „Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej”. Nagroda jest przyznawana za najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne turystom produkty turystyczne w danym roku. Certyfikaty są paszportem otwierającym dostęp do działań promocyjnych i marketingowych w kraju i za granicą. Zgłoszenia regionalne do 24 sierpnia.

Zapraszamy na IV Kujawsko-Pomorskie Forum Turystyki Wiejskiej

Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie zaprasza przedstawicieli środowisk angażujących się w rozwój turystyki wiejskiej do wzięcia udziału w IV Kujawsko-Pomorskim Forum Turystyki Wiejskiej, realizowanym we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Kujawsko-Pomorską Organizacją Turystyczną przy współfinansowaniu ze środków Sekretariatu Regionalnego Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.