Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 03:30 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Gmina Przyjazna Turystom - konkurs!

Zachęcamy wszystkie gminy powiatu bydgoskiego do wzięcia udziału w konkursie "Gmina Przyjazna Turystom", którego organizatorem jest Municipium S.A., a partnerami - Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Fundacja Miejsc i Ludzi Aktywnych oraz 3step sp. z o. o.

PROMUJ ZABYTEK SWOJEGO REGIONU

Na platformie sprinet.pl trwa ogólnopolski projekt pod nazwą „Szlakiem Zabytków Ciekawej Architektury”. Jego celem jest promocja turystyki regionalnej oraz pokazanie walorów zabytków w naszym kraju. Każdy z internautów może zgłosić zabytkowy pałac lub zamek. W konkursie jest już ich ponad 70. Dla autorów najciekawszych wpisów i komentarzy – nagrody.

Spacer po Koronowie

W sobotę dnia 21 lutego 2015 r. przypada Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego. Z tej okazji Koło Przewodników Turystycznych i Pilotów Wycieczek RO PTTK "Szlak Brdy" w Bydgoszczy zaprasza na spacer po Koronowie.