Dziś jest niedziela 25 sierpnia 2019 r. Godzina 00:18 Imieniny Belii, Ludwika, Luizy

Przeprowadzenie Festiwalu Folkloru i Twórczości Ludowej Powiatu Bydgoskiego w roku 2011 w Koronowie

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Celem projektu było zorganizowanie II Festiwalu Folkloru i Twórczości Ludowej Powiatu Bydgoskiego w roku 2011. Podczas festiwalu wystąpiło 10 zespołów konkursowych, oraz dodatkowo zespół taneczny Karolaki. Swoje stoiska wystawiło 3 twórców ludowych, Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny” oraz panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu bydgoskiego. II Festiwal Folkloru i Twórczości Ludowej powiatu bydgoskiego został objęty patronatem honorowym Wojewody Kujawsko – Pomorskiego Ewy Mes oraz Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotra Całbeckiego. Projekt został dofinansowany w kwocie 4 310,22 zł z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w ramach działania Wdrażanie Lokalnych Strategii Rozwoju dla małych projektów za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania „Trzy Doliny”. Wkład własny Powiatu Bydgoskiego wyniósł 2 762,26 zł, natomiast całkowita wartość projektu wynosiła 7 072,48 zł. Przyznane dofinansowanie zostało przeznaczone na promocję festiwalu oraz na zakup środków potrzebnych do jego zorganizowania (ciasta, naczynia jednorazowe) oraz na wynajęcie konferansjera do prowadzenia części artystycznej festiwalu.

Brak artykułów