Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 11:14 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Od stycznia do listopada Powiat Bydgoski realizuje projekt z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego pn.: „Termomodernizacja budynków edukacyjnych, wchodzących w skład Zespołu Szkól Agro-Ekonomicznych w Karolewie”. Projekt obejmuje dwa budynki, które wymagają przeprowadzenia termomodernizacji, celem głównym w/w projektu jest poprawa stanu technicznego budynków. Realizacja przedmiotowej inwestycji pozwoli na obniżenie kosztów eksploatacji obu budynków, ale również na ochronę powietrza poprzez ograniczenie emisji zanieczyszczeń powietrza. Przeprowadzanie inwestycji będzie kolejnym etapem prac podjętych w celu podniesienia jakości kształcenia w ZSAE w Karolewie. Zgodnie z wytycznymi RPO WK-P dotyczącymi działań promocyjno-informacyjnych,prowadzona inwestycje promowano w mediach, a miejsce prowadzonej inwestycji zostało oznaczone tablicą pamiątkową.