Dziś jest sobota 23 listopada 2019 r. Godzina 03:07 Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Ostatnie posiedzenie PPOZP

W dniu 13 maja 2016 r. po raz ostatni obradował Zespół Koordynujący realizację zakończonego już Powiatowego Program Ochrony Zdrowia Psychicznego w zakresie zdrowia psychicznego i opieki psychiatrycznej na lata 2011-2015.

Konferencja „ Dziecko ze spektrum autyzmu – różne perspektywy”

Dnia 27 listopada 2014 r. w sali Miejsko – Gminnego Domu Kultury w Koronowie odbyła się kolejna konferencja w ramach realizacji Powiatowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego pn. „Dziecko ze spektrum autyzmu – różne perspektywy”. Organizatorem konferencji była Powiatowa Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna z filią w Bydgoszczy we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy.