Dziś jest poniedziałek 21 stycznia 2019 r. Godzina 13:01 Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Spotkanie informacyjne w Tucholi -FIO i inne dotacje z NIW

Starosta Tucholski wraz z Narodowym Instytutem Wolności zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące założeń i zasad uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2019 roku oraz założeń Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich w latach 2018-2030 PROO.

Koła gospodyń wiejskich będą mogły być zarejestrowane!

Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę określającą zasady tworzenia Kół gospodyń wiejskich. Mają one być dobrowolną społeczną organizacją mieszkańców wsi, aktywnie działającą na rzecz środowisk wiejskich.

Głosowaliście już w wyborach na reprezentantów NGO do Wojewódzkiej Rady Pożytku?

Ogłoszenie naboru przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłosił nabór przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, kadencji 2019-2022.

Nabór kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego województwa Kujawsko-Pomorskiego

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko-Pomorskiego liczy 14 członków, w tym 7 przedstawicieli wskazywanych przez organizacje pozarządowe. W związku z tym Zarząd Województwa zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do zgłaszania kandydatów. Wybory będą przebiegały w dwóch etapach: I. Etap pierwszy – zgłaszanie kandydatów, II. Etap drugi – głosowanie. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia  7 listopada 2018 r.

Stalowy Anioł 2018

Ruszył nabór wniosków w XII edycji Nagród Stalowy Anioł, przyznawanych przez zarząd województwa osobom wyróżniającym się w pomocy społecznej. Laureatami mogą zostać osoby lub zespoły będące animatorami zmian, prezentujące twórcze podejście do idei rozwoju społeczności lokalnych i rozwiązywania lokalnych problemów społecznych. Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Uwaga konkurs !

Szanowni Państwo, w imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.