Dziś jest czwartek 22 sierpnia 2019 r. Godzina 07:04 Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

IV edycja Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod nazwą „Agricola-Syn Ziemi”

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z  Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą w Przysieku organizują IV edycję Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod nazwą „Agricola-Syn Ziemi”, który ma być okazją do prezentacji wyróżniających się rolników w województwie kujawsko-pomorskim.

Informacja w sprawie naboru kandydatów na członków V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2019-2023

Informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosił nabór kandydatów do V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2019 - 2023.

Wystawa „Poniatówki"

Zapraszamy na na inaugurację Wystawy o historii Poniatówek  i Szlaku Poniatówki, która odbędzie się 22 maja 2019 r.  w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina  w Karolewie.

Drezy-majówka 2019

W dniach 1-5 maja 2019 przebiegła główna część realizacji zadania "Drezy-majówka 2019", czyli impreza o tej samej nazwie. Przy wsparciu Powiatu Bydgoskiego Koronowska Kolej Drezynowa, która stanowi stały projekt Stowarzyszenia Rehabilitacji i Turystyki NA SZLAKU zorganizowała turystyczne przejazdy drezynowe, z których skorzystało około 270 osób, z innych atrakcji towarzyszących imprezie- z czego niektóre, jak np. konkurs fotograficzny "241 WSPOMNIEŃ ZE SZLAKU" nadal trwają lub pojawią się jeszcze w trakcie trwania realizacji zadania- skorzystało już ok. 70 osób.

Majówka z PRL

W piątek, 3 maja br. odbył się festyn pod hasłem „Majówka z PRL”. Wydarzenie było współfinansowane ze środków publicznych Powiatu Bydgoskiego, a za jego realizację odpowiedzialne było stowarzyszenie „Retromaniacy Metropolii Bydgoskiej”.