Dziś jest wtorek 25 czerwca 2019 r. Godzina 09:30 Imieniny Łucji, Witolda, Wilhelma

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Głosowaliście już w wyborach na reprezentantów NGO do Wojewódzkiej Rady Pożytku?

Ogłoszenie naboru przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Prezydent Miasta Bydgoszczy ogłosił nabór przedstawicieli bydgoskich organizacji pozarządowych do Sejmiku Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, kadencji 2019-2022.

Nabór kandydatów do Rady Działalności Pożytku Publicznego województwa Kujawsko-Pomorskiego

Rada Działalności Pożytku Publicznego Województwa Kujawsko-Pomorskiego liczy 14 członków, w tym 7 przedstawicieli wskazywanych przez organizacje pozarządowe. W związku z tym Zarząd Województwa zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych do zgłaszania kandydatów. Wybory będą przebiegały w dwóch etapach: I. Etap pierwszy – zgłaszanie kandydatów, II. Etap drugi – głosowanie. Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia  7 listopada 2018 r.

Stalowy Anioł 2018

Ruszył nabór wniosków w XII edycji Nagród Stalowy Anioł, przyznawanych przez zarząd województwa osobom wyróżniającym się w pomocy społecznej. Laureatami mogą zostać osoby lub zespoły będące animatorami zmian, prezentujące twórcze podejście do idei rozwoju społeczności lokalnych i rozwiązywania lokalnych problemów społecznych. Na zgłoszenia czekamy do 30 września.

Uwaga konkurs !

Szanowni Państwo, w imieniu Ełckiego Stowarzyszenia Aktywnych STOPA oraz Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży serdecznie zapraszamy do udziału w Regionalnym Konkursie Grantowym „Równać Szanse”.

Nabór na szkolenie pn. "RODO - ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych" dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu bydgoskiego

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu pn. „RODO – ochrona danych osobowych w organizacjach pozarządowych ”

STOWARZYSZENIA ZWYKŁE ROZWIĄZANE Z MOCY PRAWA

W dniu 20 maja 2018 r. upłynął dwuletni termin wynikający z ustawy z dnia 25 września 2015 r. o zmianie ustawy - Prawo o stowarzyszeniach oraz niektórych innych ustaw (Dz. U. z 2015 r. poz. 1923) na uzyskanie wpisu przez stowarzyszenia zwykłe (wpisane do rejestru Starosty Bydgoskiego przed dniem 20 maja 2016 roku) do nowej Ewidencji stowarzyszeń zwykłych.

Szkolenie dla organizacji pozarządowych "Gotowi na RODO, czyli nowe przepisy o ochronie danych osobowych."

W ramach kampanii informacyjnej uruchomionej przez  Narodowy Instytut Wolności we współpracy z Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych, na terenie Bydgoszczy i Torunia, odbędą się szkolenia dla organizacji pozarządowych z województwa kujawsko-pomorskiego  “Gotowi na RODO, czyli nowe przepisy o ochronie danych osobowych.”