Dziś jest niedziela 22 września 2019 r. Godzina 13:59 Imieniny Maury, Milany, Tomasza

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Szkolenie dla organizacji pozarządowych - 26 marca 2019 r.

W dniu 26 marca 2019 roku, z inicjatywy Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego Powiatu Bydgoskiego, w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy, odbyło się szkolenie dla organizacji pozarządowych z terenu powiatu bydgoskiego pn. „Obowiązki organizacji pozarządowych i Starosty jako organu sprawującego nadzór nad działalnością organizacji pozarządowych w świetle ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.”

NABÓR NA SZKOLENIE DLA ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH "Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym."

Od 1 marca 2019 roku obowiązują nowe wzory ofert, sprawozdań i umów na realizację zadania publicznego, w związku z powyższym serdecznie  zapraszamy organizacje pozarządowe z powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu  „Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym.”

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu pt. „Obowiązki organizacji pozarządowych i Starosty jako organu sprawującego nadzór nad działalnością organizacji pozarządowych w świetle ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.”

Ogłoszenie o naborze wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny: informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.