Dziś jest sobota 26 listopada 2022 r. Godzina 09:23 Imieniny Leona, Leonarda, Lesławy

Trwa nabór do Programu Szkolny Klub Sportowy

Minister Sportu i Turystyki ogłasza nabór wniosków na realizację w 2023 r. Programu Szkolny Klub Sportowy. Kwota do rozdysponowania w Programie wynosi 70 mln zł. Termin składania wniosków określono do 12 grudnia br., a ich rozpatrzenia do 12 stycznia 2023 r. Nabór dotyczy wyłonienia operatora krajowego oraz operatorów wojewódzkich.

Nagrody i wyróżnienia dla sportowców i trenerów przyznane!

Działając na podstawie uchwały Rady Powiatu Bydgoskiego nr 249/XXV/21 z dnia 29 grudnia 2021 roku w sprawie zasad i trybu przyznawania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu Zarząd Powiatu Bydgoskiego, po zaopiniowaniu przez Radę Sportu Powiatu Bydgoskiego  przyznał nagrody i wyróżnienia dla zawodników  i  trenerów, którzy w 2021 r. osiągnęli znaczące wyniki sportowe na arenach krajowych i międzynarodowych.  Uchwała Nr 523/2022 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 20 września 2022 r. w sprawie przyznania nagród i wyróżnień za osiągnięcia w dziedzinie kultury fizycznej i sportu

Rusza nabór do przedsięwzięcia „KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO” 2022 – Młodzieżowy Sędzia Sportowy

Szkolny Związek Sportowy w Warszawie oraz Wojewódzkie SZS uprzejmie informują, że od 16 sierpnia br. ruszą zapisy do przedsięwzięcia pn. „KSZTAŁCENIE ANIMATORÓW SPORTU SZKOLNEGO” 2022 – Młodzieżowy Sędzia Sportowy.