Dziś jest czwartek 30 czerwca 2022 r. Godzina 23:58 Imieniny Arnolda, Emiliany, Lucyny

Regulaminy Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych

Serdecznie zachęcamy do udziału w:  - Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego –Igrzyska Dzieci  w biegach przełajowych - REGULAMIN - Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego –Igrzyska Młodzieży Szkolnej w biegach przełajowych - REGULAMIN  - Drużynowych Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego – Licealiada w biegach przełajowych - REGULAMIN Termin zawodów: 11.04.2022 r.  ZGŁOSZENIA DO ZAWODÓW : Zgłoszenia do zawodów  w systemie srs.szs.pl oraz do dnia 9 kwietnia 2022 r. do godziny 22.00

Ostatnie dni na składanie wniosków o przyznanie nagrody lub wyróżnienia za osiągnięcia w kulturze fizycznej i sporcie!

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu to jeden z celów publicznych, którego realizacja spoczywa na samorządzie. Dlatego powiat dostrzega, promuje i wspiera finansowo wysokie osiągnięcia sportowe uzyskane przez sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych mieszkających na terenie Powiatu Bydgoskiego lub reprezentujących kluby sportowe mające siedzibę w Powiecie Bydgoskim.