Dziś jest środa 22 maja 2019 r. Godzina 06:40 Imieniny Emila, Neleny, Romy

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

7 maja 2019 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003 - 2005). W zawodach wzięły udział trzy drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”.

Zmiana terminu Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych

W związku z informacją od Szkolnego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego o zmianie terminu ewentualnego finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych,  zmianie ulega termin  rozegrania Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych organizowanych przez UKS „Czapla" Białe Błota - aktualny termin 1 kwietnia 2019 r., Łochowo -Leśniczówka/ zgodnie z informacjami w SRS/. Na zawody mogą zgłosić się wszystkie zainteresowane szkoły, bez eliminacji gminnych. Zgłoszenia w SRS do dnia 28 marca br.