Dziś jest piątek 04 grudnia 2020 r. Godzina 11:17 Imieniny Barbary, Hieronima, Krystiana

Triumf solecczan w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym

14 stycznia 2020 r. w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące mistrzów gmin naszego powiatu. W obu kategoriach zwyciężyły drużyny reprezentujące szkoły z Solca Kujawskiego – wśród dziewcząt – Szkoła Podstawowa nr 1, zaś wśród chłopców – Szkoła Podstawowa nr 4.