Dziś jest piątek 22 marca 2019 r. Godzina 19:11 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Zmiana terminu Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych

W związku z informacją od Szkolnego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego o zmianie terminu ewentualnego finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych,  zmianie ulega termin  rozegrania Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych organizowanych przez UKS „Czapla" Białe Błota - aktualny termin 1 kwietnia 2019 r., Łochowo -Leśniczówka/ zgodnie z informacjami w SRS/. Na zawody mogą zgłosić się wszystkie zainteresowane szkoły, bez eliminacji gminnych. Zgłoszenia w SRS do dnia 28 marca br.

19 i 20 lutego 2019r. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt w kategorii Igrzyska dzieci. W każdych zawodach wystartowało po pięć szkół – mistrzów gmin.

Komunikat sportowy

W związku z przełożeniem terminu finału wojewódzkiego w drużynowych biegach przełajowych na 8 kwietnia b. informujemy, iż Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w drużynowych biegach przełajowych organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Czapla” w Białych Błotach zostają przełożone z 5 kwietnia na 3 kwietnia br. Termin zapisów w SRS do dnia 29 marca br.

REGULAMINY MISTRZOSTW POWIATU BYDGOSKIEGO lekka atletyka

REGULAMIN  DRUŻYNOWYCH MISTRZOSTW POWIATU BYDGOSKIEGO –IGRZYSKA DZIECI I MŁODZIEŻY, LICEALIADA W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH REGULAMIN  INDYWIDUALNYCH  MISTRZOSTW POWIATU BYDGOSKIEGO IGRZYSKA MŁODZIEŻY, LICEALIADA W LEKKIEJ ATLETYCE    REGULAMIN  MISTRZOSTWA POWIATU BYDGOSKIEGO LIGA SZKOLNA IGRZYSKA MŁODZIEŻY, LICEALIADA W LEKKIEJ ATLETYCE  REGULAMIN  MISTRZOSTW POWIATU BYDGOSKIEGO IGRZYSKA DZIECIw 3-BOJU LEKKOATLETYCZNYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW REGULAMIN  MISTRZOSTW POWIATU BYDGOSKIEGO ,IGRZYSKA DZIECI w 4-BOJU LEKKOATLETYCZNYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW