Dziś jest czwartek 20 stycznia 2022 r. Godzina 02:14 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

Aktualności

Ostatnie dni na składanie wniosków o przyznanie nagrody lub wyróżnienia za osiągnięcia w kulturze fizycznej i sporcie!

Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu to jeden z celów publicznych, którego realizacja spoczywa na samorządzie. Dlatego powiat dostrzega, promuje i wspiera finansowo wysokie osiągnięcia sportowe uzyskane przez sportowców, trenerów oraz działaczy sportowych mieszkających na terenie Powiatu Bydgoskiego lub reprezentujących kluby sportowe mające siedzibę w Powiecie Bydgoskim.

Triumf solecczan w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym

14 stycznia 2020 r. w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące mistrzów gmin naszego powiatu. W obu kategoriach zwyciężyły drużyny reprezentujące szkoły z Solca Kujawskiego – wśród dziewcząt – Szkoła Podstawowa nr 1, zaś wśród chłopców – Szkoła Podstawowa nr 4.