Dziś jest poniedziałek 23 września 2019 r. Godzina 15:07 Imieniny Bogusława, Liwiusza, Tekli

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Komunikat sportowy

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „START” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców PIŁKARSKIE PIĄTKI CHŁOPCÓW: – 9.10.2019 r. (środa) godz. 9 00 Zbiórka drużyn 15 min przed rozpoczęciem w Szkole Podstawowej nr 1 , Solec Kujawski, ul. Tartaczna 25 Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły z roczników 2007 i młodsi (5 + bramkarz) Zespół liczy 10 zawodniczek w całym turnieju. Uczestnictwo w zawodach prosimy zgłaszać w systemie SRS do dnia 7.10.2019 (www.srs.szs.pl) Prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w terminów !!!   Każdy uczeń startujący w zawodach powinien być ubezpieczony, posiadać zgodę rodziców, pielęgniarki szkolnej lub lekarza na udział w zawodach i legitymację szkolną (za co odpowiada zgłaszająca szkoła)

Komunikat sportowy

Międzyszkolny Uczniowski Klub Sportowy „START” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców IGRZYSKA MŁODZIEŻY: Piłka nożna chłopców (5 + bramkarz) – 10.10.2019 r. (czwartek) godz. 9 00 Zbiórka drużyn 15 min przed rozpoczęciem w Szkole Podstawowej nr 1, Solec Kujawski, ul. Tartaczna 25 Drużynę stanowią uczniowie jednej szkoły z roczników 2005 – 2006. Zespół liczy10 zawodników w całym turnieju. Uczestnictwo w zawodach prosimy zgłaszać w systemie SRS (www.srs.szs.pl) co najmniej dwa dni przed zawodami. Prosimy o bezwzględne przestrzeganie w/w terminów !!   Każdy uczeń startujący w zawodach powinien być ubezpieczony, posiadać zgodę rodziców, pielęgniarki szkolnej lub lekarza na udział w zawodach i legitymację szkolną (za co odpowiada zgłaszająca szkoła)

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt – Igrzyska Młodzieży Szkolnej

7 maja 2019 r. na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003 - 2005). W zawodach wzięły udział trzy drużyny, które zagrały systemem „każdy z każdym”.