Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 07:49 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Przebudowa drogi powiatowej nr 1550C Brzoza - Prądocin - I etap

Projekt "Przebudowa drogi powiatowej nr 1550C Brzoza - Prądocin - I etap" otrzmał dofinansowanie w ramach działania 3.1 Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego.

Projekt o łącznej wartości 683 857,76 zł otrzymał dofinansowanie w wysokości: EFRR - 465 570,36 zł budżet państwa - 68 385,76 zł.

Dzięki realizacji projektu przebudowano odcinek drogi o długości 1,59 km oraz podniesiono nośność drogi do 80 kN/oś.

Data dodania 24 września 2013