Dziś jest piątek 22 marca 2019 r. Godzina 19:11 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Serdecznie zapraszamy organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego do udziału w szkoleniu pt. „Obowiązki organizacji pozarządowych i Starosty jako organu sprawującego nadzór nad działalnością organizacji pozarządowych w świetle ustawy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu.”

LGD "Trzy Doliny" ogłasza nabór wniosków!

LGD "Trzy Doliny" ogłasza nabór wniosków!

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny" informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Newsy turystyczne

W tygodniu Bydgoski Węzeł Wodny i spotkania klubowe, w następnych tygodniach 85 Rajd Młodego Turysty – Myślęcinek, I Rajd Wiosenny, Przyłubie – Solec Kujawski, 12 Rajd „Poszukiwanie Wiosny" – Pałuki, Góry Opawskie, Łomża i Ostrołęka, Mierzeja Wiślana, 26 Wyprawa Krajoznawcza po Suwalszczyźnie cz. 2, Łowicz - Arkadia - Nieborów oraz spotkania klubowe.

Zmiana terminu Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych

W związku z informacją od Szkolnego Związku Sportowego Województwa Kujawsko-Pomorskiego o zmianie terminu ewentualnego finału wojewódzkiego w Drużynowych Biegach Przełajowych,  zmianie ulega termin  rozegrania Drużynowych Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w biegach przełajowych organizowanych przez UKS „Czapla" Białe Błota - aktualny termin 1 kwietnia 2019 r., Łochowo -Leśniczówka/ zgodnie z informacjami w SRS/. Na zawody mogą zgłosić się wszystkie zainteresowane szkoły, bez eliminacji gminnych. Zgłoszenia w SRS do dnia 28 marca br.

Bieg charywatywny dla Macieja i Marcina

W sobotę 16 marca o godz. 14:30 w Cielu odbędzie się „Bieg Charytatywny dla Macieja i Marcina” połączony z „I Mistrzostwami Polski Amatorów Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Biegach Przełajowych” na dystansie 5 km, organizowany przez UKS Czapla Białe Błota, Nasze Białe Błota i Spójnię Photo. WYdarzenie objął patronatem honorowym Starosta Bydgoski Wojciech Porzych