Dziś jest sobota 25 stycznia 2020 r. Godzina 17:26 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Karta Seniora

Metropolitalna Karta Seniora 60+ to program skierowany do osób, które ukończyły 60. rok życia i mieszkają w gminach zrzeszonych w Stowarzyszeniu Metropolia Bydgoszcz.

Komunikat

W związku z realizacją projektu „Digitalizacja dokumentów PZGiK, utworzenie baz danych BDOT500 i GESUT oraz przeprowadzenie działań harmonizujących zbiory danych powiatu bydgoskiego” w dniach 24.01- 31.01 mogą występować utrudnienia w pracy Powiatowego Ośrodka Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej oraz Referatu Ewidencji Gruntów i Budynków. Niedogodności mogą wystąpić również podczas korzystania z aplikacji IntraEwid, TurboEWID oraz WebEWID.