Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 19:37 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Fotograficzne podsumowanie

Uwiecznione piękno powiatu w fotografii i pracach plastycznych mieszkańców... Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy zorganizował konkurs fotograficzno-plastyczny pn.  „Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego”.

Dożynki Wojewódzkie 2019

To już w najbliższą niedzielę – kujawsko-pomorskie wojewódzkie święto plonów, zorganizowane wspólnie z diecezją włocławską, odbędzie się 25 sierpnia w Ciechocinku. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację !

Lato nie przeszkadza w dbaniu o drogi

Lato w pełni, ale stan techniczny dróg powiatowych ciągle ulega sukcesywnej poprawie. Nie zwalniamy tempa na drogach w tym gorącym okresie. Wcześniejsze zabezpieczanie środków przez Powiat Bydgoski na zadania pozwalają na realizację szeregu inwestycji drogowych.