Dziś jest piątek 24 maja 2019 r. Godzina 04:52 Imieniny Joanny, Zdenka, Zuzanny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Z wizytą w Domu Pomocy Społecznej w Koronowie

Dnia 29 kwietnia wychowankowie Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej Nr 1 w Trzemiętowie kolejny raz odwiedzili mieszkańców DPS w Koronowie. Tym razem z przedstawieniem o tematyce Wielkanocnej, były pisanki, kurczaczki, zajączek i baranek! Nasi mali artyści zostali nagrodzeni gromkimi brawami! A później były tańce... gry i zabawy! [CAPOW Trzemiętowo]

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2"

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2" Formularz zgłoszeniowy do projektu „Inwestycje w zawodowców 2"- załącznik nr 1 do Regulaminu Oświadczenie dotyczące wizerunku- załącznik nr 2 do Regulaminu Uchwała Nr 46/2019 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2"

Posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa w Trzęsaczu

W dniu 15 maja br. w Trzęsaczu odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa Rady Powiatu Bydgoskiego. Głównym tematem było zapoznanie się z działalnością Vitroflory Grupy Producentów sp. z o.o. w Trzęsaczu. Radni zwiedzając teren Przedsiębiorstwa mieli okazję zapoznać się z kolejnymi etapami produkcji ogrodniczej.