Dziś jest poniedziałek 09 grudnia 2019 r. Godzina 02:49 Imieniny Anety, Leokadii, Wiesława

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

KONKURS PLASTYCZNY „WOLNOŚĆ – TAK TO CZUJĘ”

W 2019 roku obchodziliśmy kilka rocznic bardzo istotnych wydarzeń dla naszego kraju. 30. rocznica Obrad Okrągłego Stołu, Przystąpienie Polski do NATO i Unii Europejskiej to wyraz niezależności i wolności Polski, która swoją setną rocznicę odzyskania niepodległości świętowała cały ubiegły rok. Z tej okazji Miasto Bydgoszcz, Młodzieżowy Dom Kultury nr 4 w Bydgoszczy oraz Stowarzyszenie Metropolia Bydgoszcz po raz kolejny zapraszają do udziału w Metropolitalnym Konkursie Plastycznym dla Uczniów Szkół Podstawowych pn.  „ WOLNOŚĆ –  tak to czuj ę ”.

Otwarcie drogi w Prądocinie

Mieszkańcy gminy Nowej Wsi Wielkiej już korzystają z ponad 2 kilometrowej nowej drogi. W piątek 29 listopada br. odbyło się uroczyste przecięcie wstęgi przez władze Powiatu Bydgoskiego i Gminy Nowej Wsi Wielkiej.

Uwaga!

Od 1 grudnia 2019 r.  Powiatowy Rzecznik Konsumentów przyjmuje interesantów w sprawach konsumenckich wg nowego harmonogramu: wtorki w godzinach 7.00 - 15.00 czwartki w godzinach 7.00 - 15.30

Wspólna przyszłość

W Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy odbyło się spotkanie w związku z rozpoczęciem prac nad przygotowaniem Strategii Rozwoju Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2021-2030.

Solec żegna dyrektora OSiR

Ponad setka przyjaciół żegnała odchodzącego na emeryturę Zbigniewa Wawrzyniaka, dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim. Pani burmistrz Solca i pół ratusza, radni, starosta bydgoski, do tego sportowcy ...