Dziś jest czwartek 14 listopada 2019 r. Godzina 07:20 Imieniny Emila, Laury, Rogera

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Wsparcie na "Zachowanie dziedzictwa lokalnego" - LGD Trzy Doliny

Stowarzyszenie  Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny"  informuje o  możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia  na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.   Termin składania wniosków : 20.11.2019 r. do 03.12.2019   Forma wsparcia:  refundacja     Zakres tematyczny operacji:  Zachowanie dziedzictwa lokalnego   Szczegóły  www.trzydoliny.eu

Z wizytą na UTP w Bydgoszczy

W ramach projektu Eduakcja w technikach uczniowie Maczka z klas technikum mechanicznego i informatycznego uczestniczyli w ciekawych zajęciach przeprowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy.

Odwołano !

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bydgoszczy informuje o uchyleniu, z dniem 28 października 2019 r., Rozporządzenia Powiatowego Lekarza Weterynarii w Bydgoszczy Nr 1/2019 z dnia 27 lipca 2019 r. w sprawie określenia obszaru zagrożonego wścieklizną zwierząt, na terenie części miasta Bydgoszczy oraz części Gminy Białe Błota.