Dziś jest wtorek 18 lutego 2020 r. Godzina 13:12 Imieniny Konstancji, Krystiana, Sylwany

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

101. Rocznica Bitwy o Brzozę

W Brzozie gm. Nowa Wieś Wielka odbyły się uroczystości 100. Rocznicy Powrotu Regionu do Macierzy i 101. Rocznicy Bitwy o Brzozę.  Przedstawiamy Państwo materiał video, który uwiecznił to wydarzenie.

Nowy projekt powiatu

W dniu 24 stycznia 2020 roku Powiat Bydgoski podpisał umowę o dofinansowanie projektu „Eliminacja zdrowotnych czynników ryzyka w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy”