Dziś jest sobota 19 października 2019 r. Godzina 06:14 Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Ćwiczenie obronne pod kryptonimem „Kobra 19”

W dniach 14 i 15 października br. odbyło się ćwiczenie obronne pod kryptonimem „Kobra 19” , zorganizowane przez P rezydenta Miasta Bydgoszczy oraz Starostę Bydgoskiego. W ćwiczeniu uczestniczyli przedstawiciele i pracownicy Urzędu m. Bydgoszcz, Starostwa Powiatu Bydgoskiego, urzędów gmin wykonujących zadania z zakresu obronności  i obrony cywilnej, służb mundurowych i inspekcji.

Konkurs na logo w Solcu

W przyszłym roku będziemy świętowali stulecie powrotu Solca do Polski oraz 695. rocznicę nadania praw miejskich. Trwają już przygotowania do uczczenia tych dwóch ważnych dat w historii naszego miasta. Jednym z elementów podkreślających jubileusz odzyskania niepodległości ma być logo wyłonione w konkursie ogłoszonym przez burmistrza.

XX jubileuszowe Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu zaprasza na XX Forum Organizacji Pozarządowych Województwa Kujawsko-Pomorskiego, które odbędzie się 25 października 2019 w Toruniu. Gościnne sale Dworu Artusa będą miejscem rozmów, warsztatów, dyskusji i  spotkań przedstawicieli trzeciego sektora.

Kociołek Sztuki w plenerze

Własnie dobiegł końca projekt "Kociołek Sztuki w Plenerze" realizowany przez Stowarzyszenie Zakole Kreatywności Nasze Czemlewo z Czemlewa, który był finansowany ze środków Powiatu Bydgoskiego.