Dziś jest wtorek 25 stycznia 2022 r. Godzina 20:55 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

Aktualności

Komunikat Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w zawodach o Pluszowego Misia szkół podstawowych klas I, II, III dziewcząt i chłopców

1 grudnia 2021 r. (środa) o godzinie 9:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim odbędą się  Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w zawodach o Pluszowego Misia szkół podstawowych klas I, II, III dziewcząt i chłopców.  Organizatorem Mistrzostw są Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy, MUKS „Start” Solec Kujawski oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.