Dziś jest czwartek 02 grudnia 2021 r. Godzina 09:05 Imieniny Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Weź udział w Zawodach Strzeleckich o Puchar Starosty Bydgoskiego !

Jest nam niezmiernie miło zaprosić wszystkich mieszkańców powiatu bydgoskiego na Pierwsze Zawody Strzeleckie organizowane przez Lok Przy Urzędzie Miasta i Gminy w Koronowie. Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w Strzelectwie. Honorowy Patronat nad zawodami objął Starosta Bydgoski Wojciech Porzych , który ufundował 20 pięknych pucharów. Współorganizatorem jest Sekcja Strzelecka Dobrcz. Zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w kilku kategoriach wiekowych: MŁODZIK 7-12 lat JUNIOR 13-15 lat SENIOR 16+ KOBIETY Termin: 2 Października 2021 r.  godz. 9:00 Miejsce: Strzelnica na ul. Przyrzecze  https://maps.app.goo.gl/iK1F9c3usCedebLv5 Zapisy od godz. 8:30 Rozpoczęcie zawodów strzeleckich od godz. 9:00 Konkurencja karabinek pneumatyczny Doświadczenie nie jest potrzebne, zajmą się Wami na stanowiskach strzeleckich przeszkoleni i doświadczeni instruktorzy.  Szczegółowe informacje oraz zapisy pod numer tel. 794684655 Adam, 691477467 Szymon. Serdecznie Zapraszamy!

Nabór na spotkanie dla przedsiębiorców "Internacjonalizacja MŚP. Jak skutecznie wchodzić na rynki zagraniczne"

Zachęcamy do udziału w kolejnym ze spotkań/szkoleń dla przedsiębiorców w dniu 30 września 2021 r., organizowanym przez Stowarzyszenie „Europa Kujaw i Pomorza” w ramach Projektu "Usytuowanie na poziomie samorządów lokalnych instrumentów wsparcia dla MŚP, działających w oparciu o model wielopoziomowego zarządzania regionem" finansowany z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju w ramach Programu Strategicznego Gospostrateg.