Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 09:50 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Sportowcy nagrodzeni !

Dnia 22 października 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Bydgoszczy odbyło się uroczyste wręczenie brązowych odznak Minister Sportu i Turystyki „Za Zasługi dla Sportu”

Wizyta w kinie 8 X 2013 r.

W dniu 8 października br. uczniowie i uczennice Zespołu Szkół  w Koronowie wzięli udział w wycieczce kulturoznawczej do Bydgoszczy, zorganizowanej w ramach projektu "Praktyczna szkoła", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wycieczka do Łodzi 4-5 X 2013 r.

W dniach 4-5 października br. uczniowie i uczennice Zespołu Szkół Zawodowych w Koronowie wzięli udział w wycieczce do Łodzi, zorganizowanej w ramach projektu "Praktyczna szkoła", współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego