Dziś jest wtorek 05 lipca 2022 r. Godzina 02:52 Imieniny Antoniego, Bartłomieja, Karoliny

Ferie bez nudy

Za nami już pierwszy tydzień ferii. Dzieci w różny sposób radzą sobie z nudą w domach. Jednakże grupa, która uczęszczała na zorganizowane i bezpłatne zimowisko do świetlicy w Bożenkowie, nie wiedziała, co poznała stanu jakim jest nuda.

Razem, można więcej

152 dni, 15 ciekawych świata gimnazjalistów, wspólny cel - tak w skrócie można opisać nasz projekt „Taka Jestem Gmina Dobrcz”, realizowany w ramach programu "Równać Szanse" Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanego przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży.