Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 01:03 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Już po feriach

Dzieci z Osielska miały okazję uczestniczyć w zimowisku zorganizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury. Niestety ferie szybko minęły i trzeba było wrócić do szkoły.

Konkurs FIO 2014 ogłoszony

Minister Pracy i Polityki Społecznej zaprasza do udziału w otwartym konkursie ofert na najlepsze projekty dofinansowywane w 2014 r. ze środków krajowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich (P FIO). Oferty należy składać do 7 marca 2014.