Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:40 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Zdobyliśmy II miejsce za wieniec!

Wojewódzkim świętom plonów corocznie towarzyszą konkursy wieńców dożynkowych oraz konkurs stoisk promocyjnych, na których prezentują się powiaty, lokalne grupy działania i koła gospodyń wiejskich. Podczas Dożynek Wojewódzkich w Ciechocinku 25 sierpnia br. reprezentacja Powiatu Bydgoskiego czyli KGW Czarże zdobyła II miejsce w konkursie na najładniejszy tradycyjny wieniec dożynkowy !!!

Wakacje z CAPOW

Dyrektor Centrum Administracyjnego Placówek Opiekuńczo – Wychowawczych wraz z Wychowawcami Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych nr 1 i 4 z Trzemiętowa, samodzielnie zorganizowali wypoczynek dla dzieci z Naszych Domów z Trzemiętowa i Karolewa.

Konkurs "ODKRYWCA 2019"

Rusza dwunasta edycja organizowanego przez Urząd Marszałkowski Konkursu „ODKRYWCA”. Wyróżniamy w nim tych, dzięki którym Kujawy i Pomorze stają się regionem coraz bardziej atrakcyjnym turystycznie.

Fotograficzne podsumowanie

Uwiecznione piękno powiatu w fotografii i pracach plastycznych mieszkańców... Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy zorganizował konkurs fotograficzno-plastyczny pn.  „Szlakami zabytków Powiatu Bydgoskiego”.

Dożynki Wojewódzkie 2019

To już w najbliższą niedzielę – kujawsko-pomorskie wojewódzkie święto plonów, zorganizowane wspólnie z diecezją włocławską, odbędzie się 25 sierpnia w Ciechocinku. Trzymamy kciuki za naszą reprezentację !