Dziś jest niedziela 20 stycznia 2019 r. Godzina 16:20 Imieniny Fabioli, Miły, Sebastiana

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Zapraszamy na "Graj w pingponga z WOŚP 2019" !!!

[ start]W dniu XXVII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy UKS "Top" tradycyjnie włącza się do oficjalnej zbiórki. 13 stycznia 2019 organizuje kolejny wielki turniej tenisa stołowego (corocznie gra w nim 60-70 osób w różnych kategoriach wiekowych) w trakcie którego odbędzie się licytacja pamiątek sportowych. [koniec] Zachęcamy do udziału!

Ostrzeżenie meteorologiczne o oblodzeniu

Na podstawie informacji z Kujawsko – Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Bydgoskie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Bydgoszczy ostrzega:

Rada Dialogu Społecznego

Wczoraj w Kujawsko-Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim w Bydgoszczy odbyła się Rada Dialogu Społecznego w której udział wziął Starosta Bydgoski Wojciech Porzych.

Po Grand Prix w tenisie stołowym

14 grudnia 2018 r. odbył się ostatni turniej tegorocznego cyklu Grand Prix Solca Kujawskiego w tenisie stołowym. W ostatnim zawodach zwyciężył Sebastian Mędlewski czym przypieczętował swoją wygraną w całorocznym cyklu.

Spotkanie informacyjne w Tucholi -FIO i inne dotacje z NIW

Starosta Tucholski wraz z Narodowym Instytutem Wolności zaprasza organizacje pozarządowe na spotkanie informacyjne dotyczące założeń i zasad uczestnictwa w konkursie w ramach Funduszu Inicjatyw Obywatelskich w 2019 roku oraz założeń Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich w latach 2018-2030 PROO.