Dziś jest środa 17 lipca 2019 r. Godzina 14:53 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Złota odznaka wręczona

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Piotr Gliński, na wniosek Starosty Bydgoskiego, przyznał złotą odznakę „Za opiekę nad zabytkami”, dla ks. Stefana Adricha - proboszcza i kustosza w parafii Sanktuarium Matki Bożej Królowej Krajny w Byszewie.

Propozycje OSiR Solec na wakacje

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim serdecznie zaprasza wszystkich uczniów do udziału w rozgrywkach sportowych organizowanych na początku tegorocznych wakacji letnich w hali sportowo-widowiskowej OSiR. Tematyka zajęć do ustalenia na bieżąco.

Szkolny Festiwal Piosenki

11.06.2019 r. już po raz 31 został uroczyście otwarty przez panią Wiesławę Puchrowicz – Dyrektora Szkoły Podstawowej w Buszkowie Szkolny Festiwal Piosenki, będący jednocześnie XIV edycją międzyszkolnego konkursu utalentowanych wokalnie młodych artystów z terenu gminy Koronowo.

Spotkanie sołtysów ze starostą

W ramach realizowanego corocznie od 13 lat programu „Polski Sołtys w Unii Europejskiej”, dnia 13 czerwca 2019 r. w Pieczyskach zostało przeprowadzone spotkanie szkoleniowe z przedstawicielami administracji rządowej i samorządowej.