Dziś jest sobota 23 listopada 2019 r. Godzina 02:51 Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Odwołano !

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Bydgoszczy informuje o uchyleniu, z dniem 28 października 2019 r., Rozporządzenia Powiatowego Lekarza Weterynarii w Bydgoszczy Nr 1/2019 z dnia 27 lipca 2019 r. w sprawie określenia obszaru zagrożonego wścieklizną zwierząt, na terenie części miasta Bydgoszczy oraz części Gminy Białe Błota.

Utrudnienia na drodze

Na poniedziałek (28 października br.) planowane jest zamknięcie fragmentu drogi krajowej nr 10, czyli zachodniej obwdnicy Bydgoszczy. Od mostu tymczasowego nad Kanałem Bydgoskim do skrzyżowania ze światłami w Lisim Ogonie ruch zostanie przeniesiny na drogę dojazdową przyszłej trasy S-5. Obowiązywało będzie ograniczenie prędkości do 50 km/h. Zalecamy zachowanie ostrożności!

„Fundraising po polsku" czyli metody pozyskiwania funduszy dla NGO

Polski Instytut Filantropii zaprasza organizacje pozarządowe na szkolenie: „Fundraising po polsku" realizowane w ramach projektu „Kilometry Dobra – dobroczynność dla praworządności” współfinansowanego ze środków Funduszu Sprawiedliwości. 2-dniowy, bezpłatny kurs odbędzie się w dniach 5-6.11.2019 r. w Bydgoszczy.

KOMUNIKAT !

Oddział Kujawsko-Pomorski PFRON informuje, że Fundusz uruchomił pomoc finansową na inwestycje dotyczące zapewnienia dostępności w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych. Wsparcie dostępne jest w ramach obszaru A „Programu wyrównywania różnic między regionami III” i o bejmuje dofinansowanie części kosztów inwestycji w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, zapewniającej dostępność do lokali zamieszkanych w tych budynkach przez osoby niepełnosprawne. Wnioski można składać od 1 października 2019 roku do Oddziałów terenowych PFRON.

Konsultacje doradcze z zakresu prawnych aspektów funkcjonowania trzeciego sektora i RODO w NGO

Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego wraz z organizatorem - Stowarzyszeniem CHWYTAJ DZIEŃ zaprasza przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz osoby zainteresowane działalnością w sektorze pozarządowym z terenu województwa kujawsko-pomorskiego na kolejne konsultacje doradcze, które odbędą się 13 listopada 2019 roku.