Dziś jest piątek 01 lipca 2022 r. Godzina 00:55 Imieniny Bogusza, Haliny, Mariana

Aktualności

Powiatowy Finał Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

Dnia 10 maja br. jednostka OSP Dąbrowa Chełmińska gościła przeszło 37 uczestników współorganizowanego przez Starostę Bydgoskiego, Zarząd Oddziału Powiatowego ZOSP RP  w Bydgoszczy i Komendę Miejską PSP w Bydgoszczy -  Powiatowego Finału Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

VIII edycja konkursu „ZIELONA ŁAWECZKA”

Fundacja Banku Ochrony Środowiska po raz kolejny zaprasza mieszkańców polskich miast do udziału w konkursie grantowym „ZIELONA ŁAWECZKA”. Jest to ogólnopolski , prospołeczny projekt grantowy adresowany do mieszkańców otwartych osiedli (zarządzanych przez spółdzielnie, samorządy i wspólnoty) w miastach powyżej 10 tys. mieszkańców.