Dziś jest piątek 22 marca 2019 r. Godzina 19:25 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Ogłoszenie o naborze wniosków

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Trzy Doliny: informuje o możliwości składania wniosków o udzielenie wsparcia na operacje realizowane przez podmioty inne niż LGD w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

VI Ogólnopolski Bieg Niezłomnych i obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

W niedzielę 3 marca do Białych Błot zjechali zawodnicy, aby wziąć udział w VI już edycji "BIEGU NIEZŁOMNYCH" organizowanym przez UKS Czapla Białe Błota  oraz Gminę Białe Błota. Powiat Bydgoski objął patronat honorowy nad tym wydarzeniem i ufundował puchary oraz medale dla zawodników biegu.

19 i 20 lutego 2019r. W sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Łochowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w Mini Piłce Siatkowej Chłopców i Dziewcząt w kategorii Igrzyska dzieci. W każdych zawodach wystartowało po pięć szkół – mistrzów gmin.