Dziś jest środa 21 kwietnia 2021 r. Godzina 03:57 Imieniny Jarosława, Konrada, Selmy

Kiermasz ozdób wielkanocnych Zespołu Szkół w Koronowie

25 marca odbył się kiermasz ozdób i wypieków wielkanocnych wykonanych przez uczniów, rodziców i nauczycieli  Zespołu Szkół w Koronowie. Dzięki uprzejmości Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji, stoisko stanęło na terenie Hali Widowiskowo-Sportowej w Koronowie. Kolorowe palmy, koszyki i pisanki wprowadziły uczestników w wiosenny i świąteczny nastrój.

Załatwiaj swoje sprawy przez e-Urząd Skarbowy, a wizytę w urzędzie umawiaj na podatki.gov.pl

Trwa akcja rozliczania PIT za 2020 r., w czasie której miliony podatników składają swoje roczne zeznanie podatkowe. Wiele spraw z urzędem skarbowym możesz załatwić bez wychodzenia z domu on-line, m.in. poprzez uruchomiony od lutego 2021 r. serwis e-Urząd Skarbowy na podatki.gov.pl.