Dziś jest wtorek 22 września 2020 r. Godzina 16:08 Imieniny Maury, Milany, Tomasza

Kolorowe lampiony

Kolejne warsztaty w Bożenkowie i kolejne wspaniałe prace. Pasjonaci decoupage w sobotnie popołudnie wykonywali lampiony tą metodą.

Konkurs Wieś na weekend 2014

Szanowni Państwo, Sekretariat Regionalny KSOW ogłasza konkurs na organizację podczas weekendów od 15 maja do 15 października br., na terenach wiejskich Województwa Kujawsko-Pomorskiego, regionalnych imprez promujących produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne i lokalne zwyczaje z tym związane oraz dziedzictwo kulturowe wsi.