Dziś jest czwartek 02 lipca 2020 r. Godzina 21:36 Imieniny Kariny, Serafiny, Urbana

Kraina Czardasza w Dobrczu

Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu zaprasza na premierę kolejnego koncertu operetkowego pt„ K JAK KALMAN, CZYLI W KRAINIE CZARDASZA”. Koncert odbędzie się 12 marca 2014 o godzinie 18.30 w sali widowiskowej GOK .Wstęp wolny.

Komunikat z XI Mistrzostw Polski Branży Maszyn Rolniczych w Futsalu

W dniach 15-16 lutego 2014 r. na hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Solcu Kujawskim rozegrano XI Mistrzostwa Polski Branży Maszyn Rolniczych w Futsalu. Wturnieju wzięło udział dziewięć zespołów, które z wielką zaciętością rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Ostatecznie po dwóch dniach zmagań wygrała drużyna z województwa łódzkiego pod nazwą EXPOM Krośniewice.