Dziś jest piątek 29 maja 2020 r. Godzina 16:24 Imieniny Benity, Maksymiliana, Teodozji

Rodzynki z pozarządówki

Trwa siódma edycja konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego „Rodzynki z pozarządówki” na najlepsze inicjatywy społeczne realizowane przez organizacje pozarządowe.

Na współpracę nauki i biznesu

18 marca rozpocznie się nabór wniosków w trzecim konkursie w ramach projektu „Voucher badawczy”. Mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z regionu mogą otrzymać fundusze na dofinansowanie badań rozwojowych w ramach vouchera indywidualnego.