Dziś jest piątek 17 września 2021 r. Godzina 11:27 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

Czy znasz zasady bezpiecznego przebywania w gospodarstwie rolnym?

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego zaprasza dzieci rolników urodzone w latach 2007-2015 do udziału w kursie e-learningowym pt. „Bezpiecznie na wsi mamy – upadkom zapobiegamy”, który w nowoczesnej formie przybliża zagrożenia wypadkowe w gospodarstwach rolnych, a także uczy prawidłowych zachowań podczas przebywania na terenie obejścia. Wśród tych, którzy go ukończą i prześlą swoje zgłoszenia, rozlosujemy 100 hulajnóg.

Dookoła jeziora

Jezioro Jezuickie, w gminie Nowa Wieś Wielka, odkryło swoje atrakcje przed uczestnikami spływu kajakowego zorganizowanego w ramach projektu „Turystyka kajakowa", który realizowany jest przez Fundację Wszystkich Pokoleń przy finansowym wsparciu Powiatu Bydgoskiego.