Dziś jest piątek 22 marca 2019 r. Godzina 19:12 Imieniny Bogusława, Jagody, Katarzyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Posiedzenie Rady Sportu

W dniu 13 marca br. w Starostwie Powiatowym obradowała  Rada Sportu Powiatu Bydgoskiego. Są to przedstawiciele gmin powiatu którzy, tworzą wspólną platformę współpracy środowisk realizujących zadania w zakresie kultury fizycznej i sportu.  Rada wspiera intensywnie  inicjatywy społeczne w zakresie sportu i rekreacji ruchowej.

Dzień Sołtysa

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Sołtysów od Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy! Doceniamy i szanujemy Wasze poświęcenie !  To Wasze święto ma na celu okazanie wdzięczności i szacunku sołtysom za ciężką pracę oraz zwrócenie uwagi społeczeństwa na rolę sołtysa w polskiej wsi.

Z życia starostwa ….

W czwartkowe popołudnie w siedzibie starostwa zebrała się Rada Powiatu  Bydgoskiego. Była to czwarta Nadzwyczajna Sesja trwającej od listopada VI już kadencji powiatu.

Newsy turystyczne

W tygodniu Nowa Wieś Wielka - Brzoza i spotkania klubowe, w następnych tygodniach Worek Turoszowski, 12 Rajd „Poszukiwanie Wiosny” – Pałuki, Łomża i Ostrołęka, Mierzeja Wiślana, 26 Wyprawa Krajoznawcza po Suwalszczyźnie cz. 2, Łowicz - Arkadia - Nieborów oraz spotkania klubowe.