Dziś jest sobota 25 stycznia 2020 r. Godzina 17:34 Imieniny Kryspiny, Norberta, Sabiny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Strategia rozwoju województwa do roku 2030

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego rozpoczął prace nad strategią rozwoju województwa do roku 2030 - ważnym dokumentem programowym, który będzie m.in. podstawą do opracowania regionalnego programu operacyjnego województwa w perspektywie 2021-2027. W konferencji udział wziął Starosta Bydgoski Wojciech Porzych.

Chcesz sprawdzić położenie działki i jej okolice? Szukasz adresu, danych przestrzennych lub dokładnych map?

Geoportal – mapy i inne dane przestrzenne Chcesz sprawdzić położenie działki i jej okolice? Na przykład, czy działka leży w strefie chronionej lub narażonej na powódź? Szukasz adresu, danych przestrzennych lub dokładnych map? Geoportal Powiatu Bydgoskiego znajdziesz pod adresem?: https://pow-bydgoski.mojregion.info/geoportal/f?p=152:2

Triumf solecczan w Mistrzostwach Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym

14 stycznia 2020 r. w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. W zawodach wzięły udział drużyny reprezentujące mistrzów gmin naszego powiatu. W obu kategoriach zwyciężyły drużyny reprezentujące szkoły z Solca Kujawskiego – wśród dziewcząt – Szkoła Podstawowa nr 1, zaś wśród chłopców – Szkoła Podstawowa nr 4.

Rajd Pieszy - Gramy dla WOŚP

Sportowo z WOŚP !  12 stycznia 2020 roku gramy dla WOŚP. Rajd Pieszy dla WOŚP wystartuje 12.01.2020 z 3 miejsc : godz. 9,30 Bydgoszcz - Leśnictwo Bielice bar przy Kogucie, godz. 9,30  Solec Kujawski - Dworzec PKP,  godz. 10,30 Brzoza - Hotel Brzoza. Trasy jest oznakowana, idziemy szlakiem Bł. Czesława Jóźwiaka, dodatkowo z każdą z grup będzie szedł przewodnik. Wszystkie 3 grupy rajdu pieszego połączą się w Łażynie, gdzie wspólnie przejdą na finał WOŚP, który odbędzie się w Domu Kultury w Nowej Wsi Wielkiej. Wszelkie informacje :  http://www.rowerowabrzoza.pl/aktualnosci/122-rajd-pieszy-gramy-dla-wosp-12-01-2020r