Dziś jest wtorek 17 września 2019 r. Godzina 08:23 Imieniny Franciszka, Lamberty, Narcyza

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Witaj szkoło !

Starosta Bydgoski Wojciech Porzych oraz inni przedstawiciele władz powiatu brali udział w uroczystych rozpoczęciach roku szkolnego 2019/2010.

Ostrzeżenie meteorologiczne o burzach z gradem

Zjawisko:       Burze z gradem Stopień zagrożenia: 1 Obszar:          Dotyczy powiatów: aleksandrowski, brodnicki, bydgoski, Bydgoszcz, chełmiński, golubsko-dobrzyński, Grudziądz, grudziądzki, inowrocławski, lipnowski, mogileński, nakielski, radziejowski, rypiński, sępoleński, świecki, Toruń, toruński, tucholski, wąbrzeski, Włocławek, włocławski, żniński. Ważność:       Od godz. 14:00 dnia 29.08.2019 r. do godz. 01:00 dnia 30.08.2019 r. Przebieg :        Prognozuje się wystąpienie burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm oraz porywami wiatru do 80 km/h. Miejscami możliwy grad. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska: 80% Uwagi:           Brak  Dyżurny synoptyk:   Krzysztof Woźniak Źródło informacji: IMGW-PIB Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni; ostrzeżenie meteorologiczne zbiorczo nr 94.

Zaktualizowany Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pt. „Inwestycje w zawodowców 2"

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pt. „Inwestycje w zawodowców 2" Załącznik nr 1 do Regulaminu- Formularz zgłoszeniowy do projektu pt. „Inwestycje w zawodowców 2" Załącznik nr 2 do Regulaminu- Oświadczenie dotyczące wizerunku Uchwała Nr 76/2019 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 28 sierpnia 2019 zmieniająca Uchwałę Nr 46/2019 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 10 maja 2019 roku w sprawie przyjęcia Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie pt. „Inwestycje w zawodowców 2"