Dziś jest sobota 23 listopada 2019 r. Godzina 03:37 Imieniny Adeli, Felicyty, Klemensa

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Kultura w powiecie doceniona!

Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotr Gliński na wniosek Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha  przyznał 5 odznak „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Odznakę nadaje się osobom wyróżniającym się w tworzeniu, upowszechnianiu i ochronie kultury. Odznaki w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa wręczył Starosta Wojciech Porzych podczas Sesji Rady Powiatu Bydgoskiego w dniu 20 listopada 2019 r.