Dziś jest środa 17 lipca 2019 r. Godzina 15:24 Imieniny Aleksego, Bogdana, Martyny

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Międzynarodowa Fundacja „Reaxum” stara się zacierać różnice i dysproporcje w dostępie do wiedzy, nauki i pracy dla osób wykluczonych, niepełnosprawnych, pozbawionych równych szans życiowych.

Celem głównym Projektu jest zwiększenie zatrudnienia wśród osób z niepełnosprawnością posiadających wykształcenie wyższe i/lub będących na ostatnim roku studiów, poprzez zaplanowanie i wdrożenie indywidualnej ścieżki kariery oraz wprowadzenie ich na rynek pracy.

IV edycja Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod nazwą „Agricola-Syn Ziemi”

Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego we współpracy z  Kujawsko-Pomorską Izbą Rolniczą w Przysieku organizują IV edycję Konkursu o nagrodę Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod nazwą „Agricola-Syn Ziemi”, który ma być okazją do prezentacji wyróżniających się rolników w województwie kujawsko-pomorskim.

Informacja w sprawie naboru kandydatów na członków V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady do spraw Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2019-2023

Informujemy, że Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego ogłosił nabór kandydatów do V kadencji Wojewódzkiej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2019 - 2023.

Przypominamy, iż na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 23 lipca 2003 r. o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami (Dz. U. z 2018 r., poz. 2067 z późn. zm.) oraz uchwały Nr 263/XXIV/12 Rady Powiatu Bydgoskiego z dnia 20 grudnia 2012 r. w sprawie określenia zasad i trybu udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego (Dz. Urz. Woj. Kuj. - Pom. z 2018 r., poz. 85, poz. 330, z 2019 r. poz. 3665) wnioski można składać  do dnia 30 sierpnia roku poprzedzającego rok w którym planowane jest wykorzystanie dotacji. Wniosek niekompletny formalnie podlega uzupełnieniu w terminie 7 dni. Wniosek nieuzupełniony w terminie pozostawia się bez rozpatrzenia. Dotacja przekazywana jest w  formie refundacji, po złożeniu przez wnioskodawcę sprawozdania z wykonania zadania publicznego .   Szczegółowe informacje dotyczące procedury przyznawania dotacji oraz istotnych zmian w w uchwale w sprawie określenia zasad i trybu udzielania dotacji celowej na prace konserwatorskie, restauratorskie i roboty budowlane przy zabytkach wpisanych do rejestru zabytków, położonych na obszarze Powiatu Bydgoskiego znajdują się tuta j.