Dziś jest środa 22 maja 2019 r. Godzina 07:49 Imieniny Emila, Neleny, Romy

A pomniejsz czcionkę A standardowy rozmiar A powiększ czcionkę

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2"

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2" Formularz zgłoszeniowy do projektu „Inwestycje w zawodowców 2"- załącznik nr 1 do Regulaminu Oświadczenie dotyczące wizerunku- załącznik nr 2 do Regulaminu Uchwała Nr 46/2019 Zarządu Powiatu Bydgoskiego z dnia 10 maja 2019 r. w sprawie przyjęcia Regulaminu rekrutacji i uczestnictwa w projekcie „Inwestycje w zawodowców 2"

Posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa w Trzęsaczu

W dniu 15 maja br. w Trzęsaczu odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Rozwoju Regionalnego i Rolnictwa Rady Powiatu Bydgoskiego. Głównym tematem było zapoznanie się z działalnością Vitroflory Grupy Producentów sp. z o.o. w Trzęsaczu. Radni zwiedzając teren Przedsiębiorstwa mieli okazję zapoznać się z kolejnymi etapami produkcji ogrodniczej.

Pobiegnij razem z nami dla Angeliki

25 maja 2019 roku o godz. 11 - Gminny Ludowy Klub Sportowy z Dobrcza  z Gminą Dobrcz i Starostwem Powiatowym w Bydgoszczy organizuje już po raz drugi II Bieg charytatywny dla Angeliki Saganowskiej, mający na celu zbiórkę pieniędzy na rzecz chorej dziewczyny, która potrzebuje codziennej rehabilitacji.