Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 11:37 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych

24 listopada 2016 r. w hali widowiskowo-sportowej soleckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej szkół ponadgminazjalnych dziewcząt i chłopców.

Wyniki:

Dziewczęta

Do rozgrywek przystąpiły dwie szkoły - Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim oraz Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych z Karolewa. W rywalizacji dziewcząt ZSOiZ w Solcu Kuj. przegrał z drużyną dziewcząt z ZSA-E w Karolewie 0:4.

Chłopcy

Podobnie jak w mistrzostwach w piłce ręcznej szkół ponadgimnazjalnych dziewczątw zawodach uczestniczyli sportowcy z Solca Kujawskiego i Karolewa. Drużyna zawodników z Karolewa pokonała gospodarzy zawodów 8:5.

Organizatorami Mistrzostw Powiatu Bydgoskiego w piłce ręcznej  byli Chorągiew Kujawsko-Pomorska ZHP Hufiec Solec Kujawski oraz OSiR Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

[Ł.Cz.]

Data dodania 24 listopada 2016