Dziś jest sobota 24 sierpnia 2019 r. Godzina 23:58 Imieniny Bartosza, Jerzego, Maliny

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w mini piłce siatkowej szkół podstawowych dziewcząt.

3 stycznia 2017r sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej w Łochowie gościła najlepsze żeńskie drużyny szkół podstawowych Powiatu Bydgoskiego. Wystartowały reprezentacje pięciu gmin. Rywalizowano systemem "każdy z każdym". Tytuł mistrzowski i możliwość reprezentowania powiatu w zawodach wojewódzkich wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 2 w Koronowie.

Wyniki rywalizacji:

Data dodania 09 stycznia 2017