Przejdź do treści

Powiat Bydgoski

Menu

Imieniny

Dziś jest niedziela 27 września 2020 r. Godzina 03:44 Imieniny Damiana, Mirabeli, Wincentego

Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych w piątkach piłkarskich dziewcząt

3 października 2013 r. na kompleksie Orlik przy Zespole Szkół w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego szkół podstawowych w piątkach piłkarskich dziewcząt. W turnieju wzięło udział sześć zespołów, podzielonych na dwie grupy, które grały systemem „każdy z każdym” oraz w meczu o trzecie miejsce i finale turnieju. Po spotkaniach stojących na bardzo wyrównanym poziomie tytuł mistrzowski zdobyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Solcu Kujawskim, które w finale pokonały rówieśniczki z Czarże.

Szkoła Podstawowa nr 4 Solec Kujawski - Zespół Szkół Czarże   3 : 0

Dziewczęta z Solca Kujawskiego zdobyły tytuł Mistrzyń Powiatu Bydgoskiego i prawo występu w ćwierćfinałach wojewódzkich. Organizatorami Mistrzostw byli MUKS „Roszak” oraz OSiR Solec Kujawski. Zespoły otrzymały puchary, dyplomy oraz słodycze ufundowane przez Starostwo Powiatu w Bydgoszczy.

Źródło: Łukasz Czarczyński