Dziś jest poniedziałek 08 sierpnia 2022 r. Godzina 09:02 Imieniny Izy, Rajmunda, Seweryna

Publikacja "Rowerem przez Powiat Bydgoski - najciekawsze trasy rowerowe"

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Powiat Bydgoski  ramach operacji pn. „Organizacja wydarzeń i wydanie publikacji promujących walory turystyczne, przyrodnicze, ludzkie i historyczne Powiatu Bydgoskiego” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich opracował publikację pn. "Rowerem przez Powiat Bydgoski - najciekawsze trasy rowerowe". Głównym celem było promocja lokalnych zasobów ludzkich, kulturowych, historycznych, przyrodniczych i turystycznych Powiatu Bydgoskiego.

Całkowity koszt publikacji: 3 549,00 zł
Kwota dofinansowania: 2 258,00 zł